Continental та інвестиції

Міжнародний виробник шин і постачальник автомобільних запчастин Continental інвестує кошти в будівництво нового заводу з відновлення вантажних шин в Західній Європі. Це стратегічне рішення підкреслює високу важливість бізнесу з відновлення для Continental і дає концепції ContiLifeCycle фундамент для подальшого розвитку.

«Організація виробничих потужностей для продуктів ContiRe надалі посилить позицію нашої концепції ContiLifeCycle і дозволить використовувати отриманий раніше досвід у розробці шин преміум- класу , управлінні виробничими процесами і якістю» , — прокоментував директор напрямку з відновлення шин компанії Continental Крістіан Сасс . Продукти ContiRe — це преміальні відновлені гарячим методом шини , які , практично , нічим не відрізняються від нових шин. Виготовлені за допомогою ContiRe шини , також мають чудові характеристикам і ефективність, як і їх нові аналоги .ContiLifeCycle — глобальна концепція , що пропонує покупцям ефективні та життєздатні сервісні рішення . У рамках програми Continental пропонує послуги з купівлі нових шин , повторної проточці канавок і відновленню протектора. ContiLifeCycle надає кожному клієнту індивідуальний спосіб досягти найменших експлуатаційних витрат , використовуючи шини протягом всього життєвого циклу.

В даний час компанія Continental поетапно припиняє співпрацю з партнерами , які раніше займалися виробництвом шин ContiRe . Точне місце розташування нового виробництва та інші подробиці будуть анонсовані пізніше .

Источник: http://www.conti-online.com/www/transport_ru_ru/misc/press/press_releases/hidden/pr_2012_05_31_hot_retreading_ru.html