Cверхкомпактний Jeep , або куди котяться позашляховики

У березні Jeep представить свій перший компактний кросовер. Це станеться на автосалоні в Женеві , куди виробники регулярно звозять мало не головні новинки року. Оглядач Kolesa.Ru згадав , хто ще з іменитих виробників позашляховиків » опускався » до маленьких кросоверів і вирішив , що в такій компанії новинці нудно не буде.
BMW перейшов на двигуни з турбінами , Porsche створив вже другий вседорожник , а корейські машини лідирують в області дизайну — здається , в цьому мінливому світі більше не залишилося непорушних цінностей . Ось і Jeep перестав бути маркою , кожна з моделей якої зможе заїхати так далеко в бруд , куди більшість машин сунуться тільки під страхом утилізації. Новий компактний «паркетник» марки Jeep буде зроблений за всіма канонами популярного жанру: глобальна « легкова » платформа ( на якій побудовані дві моделі Fiat : 500L , 500MPW , а незабаром буде і кросовер Fiat 500X ) , поєднана з великою кількістю двигунів від легковиків. Лінійку моторів для маленького « Джипа » на перших порах складуть чотири мотори . Базовим стане бензиновий «атмосферник» об’ємом 1.4 л , щаблем вище виявиться фіатовскій турбомотор 1.4 MultiAir , відомий , зокрема по Alfa Romeo Giulietta . Будуть і дизелі : італійська 1.6 MultiJet і 2,0- літровий агрегат від нового Cherokee. Виробництво Jeepster почнеться орієнтовно в середині нинішнього року , приблизно в ті ж терміни стартують і продажі моделі .
Nissan Juke
Три роки тому цей ниссановский « паркетник » з’явився, власне , першовідкривачем класу надкомпактних SUV. У « Жука» тут же утворилася маса послідовників і прямих конкурентів , а сам він моментально став одним з найпопулярніших кросоверів взагалі — не тільки серед компактних моделей. У Росії, де Juke також регулярно входить до числа найбільш продаваних SUV , за ним закріпилася репутація « жіночого» автомобіля , хоча нерідко його купують навіть в якості основного транспорту для молодої сім’ї …
Chevrolet Tracker
Новий міський «паркетник» від Chevrolet є , по суті , точною копією Opel Mokka . Обидві моделі (а також їх заокеанська версія під назву Buick Encore ) створені в піку Nissan Juke, проте до його ступеня компактності в GM дійти не ризикнули : Tracker , Mokka і Encore декілька більше ниссановского «Жука ». Opel Mokka , коли він тільки з’явився в Росії, багато критикували за невисокий (за кроссоверним мірками) кліренс і занадто великий передній звис . Chevrolet Tracker отримав бампери дещо інший конструкції, тому , як заявляють в GM , з геометричною прохідністю у нього все має бути гаразд .
Range Rover Evoque
У роботі над виглядом кросовера від Land Rover брала участь зірка глянцевих журналів і модних показів Вікторія Бекхем. За автомобілем в результаті міцно закріпився імідж « гламурного паркетника ». Тим часом , як показав тест Kolesa.Ru , британці навчили Evoque їздити не тільки від бутіка до бутика ; для кросовера він вельми впевнено почуває себе там , де закінчуються рівні дороги . І при цьому , що дивно , чи не перетворюється на незграбного тюхтія на асфальті. Що говорити , порода!

Источник: http://www.kolesa.ru/article/2014/02/04/jeepster_compact_suv

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *