Общительные сельхоз шины: говорите, вас слушают.

У сучасній сільськогосподарській техніці все більша кількість систем взаємодіють між собою , надаючи оператору важливу інформацію для правильного виконання роботи. Оператори знають , що при роботі в полі потрібно використовувати шини , відповідні конкретному виду завдань. Вони також знають , що відповідне тиск повітря відіграє важливу роль як у забезпеченні безпеки , так і в захисті грунту.

Оскільки протягом робочого дня навантаження швидко змінюється , компанія Мішлен розробила прототип « комунікативної » шини . Вона відрізняється QR -кодом , інтегрованим безпосередньо в боковину . Дані зчитуються за допомогою смартфона і відображаються в анімованому вигляді , що надає користувачеві всю необхідну інформацію для правильного використання шин. Завдяки цьому елементу шина стає « інтелектуальним і комунікативним » елементом .

Ця інновація ілюструє сучасну тенденцію , суть якої полягає в забезпеченні користувачів інформацією про їх шинах. Використовуючи цю технологію , компанія Мішлен продемонструвала унікальну здатність шини MICHELIN CargoXBib поєднуватися з системами управління тиском в шинах сільськогосподарських причепів і цистерн.

Технологічним досягненням можна назвати одну лише розробку комплексної екосистеми , яка дозволяє шині стати « інтелектуальним » елементом автомобіля. Для цього ще необхідно і ефективне управління цією технологією. Вперше QR -код великого розміру ( 75 х 75 мм ) був створений на базі контрастного ефекту « чорного кольору на чорному » , тобто коли в гумову суміш боковини шини інтегруються різні відтінки.

MICHELIN Concept QR Code уособлює зусилля Групи Мішлен , спрямовані на розробку рішень , за допомогою яких шини майбутнього будуть гармонійно поєднуватися з усіма видами завдань, що виконуються сільськогосподарською технікою .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *